Ana Sayfa Dizi izle, Yemin 22 Mart 2019 794 Görüntüleme

Yemin 26. Bölüm Özeti

Yemin 26. Bölüm Neler Olacak? Bu hafta güzel geçti. Herkes mesut mutlu bahtiyar oldu. Cavidan ve Cemre çifte cadılar dışında herkes hayatından memnundu. Reyhan ve Emir bir birininin farklı yönlerini gördüler. Biraz daha bir birini tanıyan çiftimiz için iyi oldu. Mukadder teyzenin de yardımıyla Reymir çiftimiz kısa bir tatil yaptılar. Emir mehmeti boşuna kıskandığını anladığında içi rahatlar. Cavidan Emir’in tek başına döneciğini duyunca sevinir ama yine umduğunu bulamayacak. Emir Babasının ne kadar isabetli bir karar verdiğini kabul eder.
Leylanın evden ayrılması kemali derinden sarstı. Kemal leylaya bu kadar bağlandığını bilmiyordu. Aslında masaldan dolayı leylaya ilgi gösterdiğini düşünen kemal leylanın gitme kararı ile kendine geldi. Leylaya değer verdiğini anlayan kemalin eli kolu bağlı. Masal leylanın gidişine çok üzüldü. Leyla da bu kadar yıpranacağını tahmin etmiyordu.
Veda zamanı yaklaştıkça kemal ile leyla daha çok derinden sarsılıyorlar. Leyla babasının planından habersiz olduğu için masalın ve kemalin iyiliği için uzaklaşmayı düşünsede ilerleyen bölümlerde yalazın planını öğrenecek. ve ne kadar büyük bir hata yaptığını anlayacak. Yonca cemreyi emiri unutması konusunda uyarsada cemre için çok zor kimseyi dinlemez. Cavidanın hain planlarına yeniden dahil olacak. Dizide en çok beğendiğiniz karakter Hangisi?Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Yemin 28. Bölüm Tanıtımı

Yemin 28. Bölüm Tanıtımı

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma