Ana Sayfa Dizi izle, Yemin 19 Mart 2019 730 Görüntüleme

Yemin 23. bölüm Özeti

Yemin 23üncü Bölümde neler olacak? Kahramanlarımızın çekişmeleri son süraat devam ediyor. Reyhanın arkasından erzuruma giden emir reyhanın çok şaşırtır. Kapıda karşısında emiri gören reyhan şaşkınlığını gizleyemez. Reyhan ile emir bir birini daha iyi tanımak için ellerine geçen fırsatı değerlendirecekler.
Erzurumun zorlu hayat şartlarında emirin kısa sürede pes edip istanbul’a döneceğini düşünen reyhanı bir sürpriz bekliyor. Emir kendisini şehir züppeleri ile karıştıran reyhana bir ders vermek için her zorluğun üstesinden gelir. Süper bir bölüm yarın bizi bekliyor diyebilirim.
Leyla Kemal cepesinde ise işler biraz karmaşık bir durumda görünüyor. Yarından sonra leylanın yapacakları hoşumuza gitmeyebilir. Bir yandan babasının tuzakları bir yandan masalı korumaya çalışması leylayı bir hayli zor durumda bırakacak.
Cemre ve cavidan kötülüğün iki karanlık yüzüde boş durmayacak yeniden kötülüklerini birleştirecekler. Cavidan gurursuzu daha iki bölüm önce vural konusunda arkasından vurduğunu unutup yeniden hain planlar için bir birinin sırtını sıvazlamaya devam edecekler.
Attıkları her adım reyhan ve emiri bir birine daha çok yakınlaştırmaktan başka bir işe yaramayan cavidanın planlarına şimdide cemre fikirleri ile destek verecek.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma