Ana Sayfa Dizi izle, Yemin 21 Şubat 2020 595 Görüntüleme

Yemin 192. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi Fragman Analiz Videomuza hoş geldiniz arkadaşlar. Videomuza başlamadan önce yemin dizisi videolarının rakipleri arasında üst sıralarda yer almasını istiyorsanız videomuzu beğenerek ve kanalımıza abone olarak katkıda bulunabilirsiniz. Cavidan yaptığından pişman olacak mı? Emir karısının masumiyetini ıspatlayabilecek mi? Gülsüm vijdan azabından kurtulmak için emir ile konuşacak mı? Reyhan hapisten çıkabilecek mi? Kemal narinin geçmişini öğrenecek mi? Ve daha bir çok sorunun cevabını videomuzun devamında bulacaksınız. Arkadaşlar kokarım ki reyhan hapisten bir an önce çıkarılmazsa zarar görecek.

Hapise düşen reyhan firdevs ve nebahatın eziyetleri ile canından bezecek. Nebahat ve firdevsi parayla tutan cavidan pisliği reyhandan kurtulmaya çalışacak. Emirden uzakta olan reyhandan hapishanede kurtulmak için nebahat ve firdevsi kiralayacak olan cavidan amacına ulaşabilecek mi sizce yorumlarınızı bekliyoruz. Reyhan hapisde eziyet çekerken emir reyhandan uzakta kahrolacak. Gülsüm emiri gördükçe daha çok vijdan azabı çekecek.

Gülsümün bu halini gören cavidan tedirgin olmaya başlayacak. Size iyi bir haberim var önümüzdeki hafta cavidanın korku dolu sahneleri bizleri bekliyor. Öte yandan narin kemal’e gerçekleri anlatmak istesede kemal duymak istemeyecek. Narin erhanın oyanın yakınında olmasından rahatsız olacak ve kemal’e erhanın kim olduğunu anlatmak için doğru zamanı bekleyecek.

Oya erhanın gerçek yüzünü bilmediği için narinin tepkilerini anlamakta zorlanacak. Bir analiz videomuzun daha sonuna geldik videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma