Ana Sayfa Dizi izle, Yemin 9 Mart 2019 292 Görüntüleme

Yemin 16. Bölüm Özeti Pazartesi Neler Olacak?

Yemin 16 Bölüm neler olacak ? Arkadaşlar pazartesi akşamı çekirdeklerinizi mısırlarınızı alıp televizyonun karşısına geçin. Bundan önceki tüm bölümlerin acısına çıkartacak bir bölüm bizi bekliyor.
Leynanın Saklamaya çalıştığı sır ortaya çıktı. Kemal in evinde kalmak istememesinin nedeni uyur gezer olmasıydı. Kemalin kollarında bayılan leyla sahnesi romantik anların yaşanmasına neden oldu.
Masal ile arasındaki iletişim git gide daha iyi olan leyla kemalin uzaktan uzağa ilgisini çeker. Leylada boş durmaz tabi oda uzaktan uzağa kemali incelemeye başlar.
Bir birini tanıma aşamasında olan iki aşık gibi tartışırlar sürekli. Emir Sunanın itirafı ile abisinin hayatını karartır. Emir Reyhana yaşattıklarından dolayı çok pişmandır.
Reyhanın gönlünü almaya çalışan emiri dağ gibi bir reyhan bekliyor olacak. Reyhan tanımadığı bir adama inanan emiri affetmeyecek.
Reyhanı tekrar geri kazanmak için çok farklı bir emir olacak karşımızda bundan sonra.
Namusuna leke sürülmeye çalışmalarına rağmen emirin bunlara inanmasını affetmez.
Cavidan ve cemre bu oyununda suya düştüğünü görünce çıldıracaklar. Cemre git gide başarısız olduklarını gördükçe cavidandan soğur.
Cavidan yalnız kalmamak için cemreyi ikna etmeye çalışır. Cemre istemsizce cavidan ile birlikte hain planlara dahil olmaya devam eder.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma