Ana Sayfa Yemin 15 Aralık 2019 566 Görüntüleme

Yemin 142

Yemin Dizisi Fragman Analiz Videomuza hoş Geldiniz. Yemin dizisinin devam etmesini istiyorsanız kanalımıza abone olarak muhteşem bir katkı sağlayabilirsiniz. Yemin videolarının rakip dizileri geride bırakması için videomuzu beğenerek desteğinizi gösterebilirsiniz. Yaptığımız analizleri beğendiğiniz için teşekkür ederiz. Sizden tek beklentimiz videolarımızı beğenmeniz. Beğenileriniz ile bizde rakiplerimiz ile yarışıyoruz. Reyhan ile emir büyük bir badire daha atlatarak aşklarına sahip çıkmayı başardılar. Günlerdir ayrı olan emir ile reyhan hasret giderecek. Bu hafta çok güzel sahneler bzileri bekliyor.

Emir ile reyhanın evlilik çekimleri yapıldı ancak hangi bölümde izleriz bunu bilemiyoruz. emir ile reyhanın yeninden evlenmesini isteyenler videomuzu beğensin. Cemre emirin gerçekleri öğrendiğini anladığında artık emirin bir daha ona bakmayacağını ve dostluklarının bile çok büyük bir yara aldığını anladı. Emir Cemreden şikayetçi olduğunu söylediğinde cemrede cavidanı öne sürerek emiri tehdit edebilir. Annesinin hapse düşmesinin tarhun soyadına zarar vereceğini düşünerek cemre ile ilgili şikayetini geri alabilir. Aslında emirin sorunu cemrenin hapse girmesi değil sadece reyhana yeniden kavuşmaktı.

Emirin Tek istediği reyhana yeniden kavuşup aşkına sahip çıkmaktı. Reyhan gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından hikmet dayısı için konakta kalmaya devam edecek. Cavidan videonun ortaya çıktığını öğrendikten sonra konaktan kaçmayı düşünebilir. Cemrenin ortaya çıkması ile cavidan eski gücünü kaybetmiş durumda. Cavidan Artık pis işlerini kendisi yapmak zorunda kalacak. Öte yandan Kemal ile narin arasındaki kavga masalın gelişiyle sona erecek. Kemal masalın gidişinin ardından bütün öfkesini narinden çıkarmış ve her seferinde narini sözleri ile incittiği için pişman olacak. Kemal’i kızına kavuşturan narin üzerine düşeni yaparak vijdanını rahatlatır. Kemal narine yaptıkları için çok pişman olacak ve onu kırdığı içinde gönlünü almaya çalışacak. ancak kemalin bütün jestlerine karşılık narin köşesine çekilecek ve kemal’i affetmeyecek diye düşünüyoruz. Gergin beyimizin biraz burnunu sürtecek diye düşünüyoruz. Videomuzu beğenerek ve kanalımıza abone olarak bize muhteşem bir iyilik yapmak istermisiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma