Ana Sayfa Yemin 4 Aralık 2019 656 Görüntüleme

Yemin 135. Bölüm Fragman Özeti

Yemin Dizisi Fragman analiz Videomuza Hoş geldiniz. Videomuza başlamadan önce rica etsek kanalımıza abone olup videomuzu beğenebilirmisiniz. Reyhan ile emir beklediğimiz gibi bir birini incitmeyi kısmen bırakarak bizi mutlu ediyor. Emirin reyhan’ın etrafında olması peşini bırakmaması reyhan’ın umutlandırıyor. Reyhan emirin ısrarlarına rağmen susmaya devam ediyor. Artık gerçekler ortaya çıksın diyorsanız videomuzu beğenerek bize destek olursanız seviniriz.

Emir reyhanı konuşturmak için çabalarken bazen istemeden sözleri ile reyhanı üzecek. ancak reyhan emirin sözlerine incinsede belli etmez. öte yandan kemal ile narinin baş belası olan küçük yılanımız narin ile kemalin ayrı kaldığını talaza haber vererek kemali çok zor bir durumda bırakacak. Gergin beyimiz kemal de bunun suçunu yine narinin üstüne atacak ve bunun için narini incitecek. talaz her şeyden habersiz olan aptal aşığımız yoncayı kullanmaya devam edecek.

kemale zarar vermeyeceğini düşündüğü talazın planından habersiz sevdiği adamın kuyusunu kazıyor. Yonca kemal ile narinin arasını açmak için kemale zarar vereceğini bilmediği için mutludur. talazı kullanarak narinden kurtulmayı düşünen yonca talaz tarafından kullanılarak kemalden kurtulma planları yapacak. bir yemin dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. Bizi izlediğiniz için teşekkür eder kanalımıza abone olmanızı rica ederiz. herşey gönlünüzce olsun hoş kalın hoşça kalın.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma