Ana Sayfa Yemin 28 Kasım 2019 706 Görüntüleme

Yemin 133. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi Fragman Analiz Videomuza hoş geldiniz. Yemin dizisi videolarının devam etmesini istiyorsanız kanalımıza abone olarak bizlere muhteşem bir güzellik yapabilirsiniz. Süheyla hanım her şeyi emire anlatsın diyorsanız videomuzu beğenin. Süheyla hanım görüntüleri polise versin diyorsanız yorum yapın. Emir hemşirenin söylediklerini duyunca kulaklarına inanamaz. bu reyhanın açlıktan ikinci bayılması. Emir reyhana söylediklerini hatırlar ve çok üzülür. reyhanı ne kadar üzdüğünü anlayan emir reyhana kendini affetirmeye çalışacak.

Artık emir reyhanın neden boşandığını öğrensin ve sahipçıksın diyorsanız lütfen videomuzu beğenin. Süheyla hanım cavidan ve cemrenin iğrenç planlarını öğrenir. Cavidan’a haddini bildiren süheyla hanım cemreyide hizaya çeker. Cavidana kızımı sen buralara sürükledin. Sen umut verdin. Yaptıklarını herkes öğrenecek diyerek tehdit eder. umarız süheyla hanım emir ile reyhanın yanına giderken kaza falan yapmaz. haftalardır emir ile reyhanın barışmasını ve aralarının düzelip aşklarını yaşamalarını bekliyoruz. emir süheyla hanımdan duyduklarına inanamaz. ve her şeyi cemre ile cavidanın planladığını öğrenir. Reyhanın gerçekte emiri hapisten korumak için boşandığını öğrenir.

Reyhanın ne kadar fedakar bir eş olduğunu öğrenir. Reyhanı mutlu etmek için elinden geleni yapmaya başlar diye hayal kuruyoruz. Umarız hayallerimiz gerçekleşir ve emir ile reyhan yeniden kavuşur cemre ve cavidan hak ettikleri cezayı çekerler. Öte yandan evi narin için kiralayan kemal bunu narine nasıl anlatacağını düşünürken narin kemali böyle bir yükten kurtarır. Her şeyi öğrenen narin çok kırılır. kemal yine hislerini kontrol edemediği için ve narine aşık olmaktan korktuğu için böyle bir karar verdiğini söylemeye cesaret edemez. masalı bahane eden kemal narin’e masalın çok bağlandığını ve mahkemeden sonra çekip gidersen masal çok üzülür diye böyle bir şey yapmak zorunda kaldım diyece ancak narin bunlara inanmayacak tabiki. Bir yemin dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz. Kendinize iyi bakın her şey gönlünüzce olsun hoşçakalın…Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma