Ana Sayfa Yemin 27 Kasım 2019 500 Görüntüleme

Yemin 130. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi Fragman analiz Videomuza hoş geldiniz. kemal ve narin ormanda kaldığında istem dışı kemale sarılan narin uyandığında gözlerine inanamaz. Sabah uyanırken kendini o halde gören narin kendine olan kızgınlığın öfkesini kemalden çıkarır. kemalin her sorduğuna öfkeyle cevap veren narini gören kemal elinden geldiğince uzak durmaya çalışır. duygularını kendine istiraf etmekten çekinen kemal narinin de ona olan yaklaşımından korkar.

Azerbaycan daki ailesi hakkında herhangi bir bilgisi olmayan kemal narini her geçen gün biraz daha merak eder. Narine git gide aşık olan kemal narin ile bu kadar yakın iken kendini nasıl koruyacağını bilemez. Öte yandan masalın narine olan bağlılığını gören kemal birde masal için endişelenir. Mahkemeden sonra evden ayrılacak olan narin gidince masal nasıl olacak. Kemal masalın durumundan korkar. Narine bağlanan masal evden gidince yine konuşmazsa diye korkan kemal bir yol bulmalıdır.

Kemalin düşüncelerinden habersiz olan narin kemalin sözlerinden incinir. Kemalin neler çektiğinden habersiz olan narin istemeden kemale bağlandığının farkındadır. Narinde kemal gibi mahkemeden sonra neler olacağını düşünmektedir. Masala git gide bağlanan narin mahkemeden sonra masaldan nasıl ayrılacağını düşünmeden duramaz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma