Ana Sayfa Yemin 20 Kasım 2019 557 Görüntüleme

Yemin 125. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi Analiz Videomuza hoşgeldiniz. Kanalımız yeni olduğu için sizden rica etsek kanalımıza abone olur musunuz. Videolarımızı beğenerek bize destek olan herkese teşekkür ederiz. Reyhan emirin öfkesine rağmen sabretmeye devam edecek. çünkü reyhan emirin onu çok sevdiğini biliyor ve emirin sevgisine güveniyor. emir tarafında işler çok farklı gözüksede reyhan haklı. emir reyhana olan aşkından öfkeleniyor.

reyhana bukadar yakındayken ona dokunamamak onu sevememek emiri yiyip bitiriyor. annesinin yaptıklarından habersiz olan emir tesadüfler zinciri neticesinde reyhanın onu kullandığını ve aslında reyhanın onu hiç sevmediğine inanmaya başlamıştır. Reyhan nigara odaklanmış ve hikmet beyin yaralanması hakkında çok önemli bilgiler edinmiştir. bu bilgileri yerinde kullanmayı düşünen reyhanın ilk hedefi öncelikle hikmet beyin can güvenliğini sağlamak olacaktır. öte yandan kemal ve narin arasından aşk rüzgarları esmeye devam ediyor.

herkesin evli bildiği narin ve kemal prosüdür gereği evliliklerini sürdürmek adına etrafa mavi boncuk dağıtmaya devam ediyor. masalın velayet mahkemesine kadar mavi boncuk dağıtmaya devam edecek olan taze aşıklarımız bu sırada bir birine karşı olan hislerinide gizlemeye devam edecekler. talaz kemalden intikam almak için narini kullanmak istemiş ancak kemalin ve tacinin olayı çözmesi ile başarısız olmuştur. Talaz kemalden intikam almak için elinden geleni ardına koymayacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma