Ana Sayfa Yemin 19 Kasım 2019 577 Görüntüleme

Yemin 123. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi Fragman analiz Videomuza hoş geldiniz. Reyhan ve emirin Ayrılığından usananlar videomuzu beğensin lütfen. Reyhan cemre’yi sonunda pes ettirerek konaktan göndermeyi başardı ancak emiri kaybetmeninde bedeli ağır ödeyecek. Emir’i üzdüğünü bilen reyhan bir yandan emirin kızgınlıkla söylediği sözleri sineye çekerken bir yandan da notu kimin yazdığına odaklanır. Nigarı konuşturmak için sabırla üzerine giden reyhan sonunda istediğini aldı ve nigarın bildiklerini anlatmasını sağlamayı başardı.

Yemin günlük dizi olması münasebetiyle biraz ağır ilerler. Bunun bilincindeyiz ancak yinede başroldeki karakterleri pasif olması bizi rahatsız ediyor. Emir Reyhan’ın ben buraya emir tarhunun eşi olarak değil hikmet tarhunun yiğeni olarak döndüm sözü emiri çok fazla incitir. Öfkesi dahada artan emir reyhan’ı her seferinde üzmek intikamını almak isteyecektir. Çünkü emir reyhanın onunla oynadığına inanmaktadır. Bu yüzden emirin yaptıkları bizi üzüyor ancak birazda olsa haklılık payı var. nigar evin içindeki tüm sırlara vakıf olan tek kişi zekizde aynı zamanda.

Reyhana bazı sırları anlatsada hepsini anlatmaz. bunun için reyhan nigarın güvenini kazanmaya çalışacak. nigarın reyhana inanması ve reyhanın tarafına geçmesi reyhanın elini güçlendirecek. bunu ilerleyen bölümlerde görürüz diye umuyoruz. Cavidan son hezimetten sonra kaybettiği yakın gıybetdaşı cemreyi tekrar kazanmak için uğraşacak. cemre eve döndüğü için mutlu olan annesi cemreyi her seferinde uyaracak ve cavidanın elinde oyuncak olduğunu gören annesi kızını cavidanın elinden kurtarmak için kızının yanında yer alır. Öte yandan kemal narinin doktor ile konuşmasında kullandığı teknik terimlerin sıradan insanların bileceği şeyler olmadığını düşünür. narin hakkındaki gerçekleri bilmeden ona aşık olan kemal kendini korumaya çalışarak narin ile prosüdür evliliği yaptığını kendine sürekli hatırlatır. masal ile çok iyi anlaşan narin kemali etkilemeye devam edecek. Narin tarafında da işler farksızdır. Narin’de bir yandan masala bağlanırken bir yandan da kemale karşı oluşan hislerini kabullenmekte zorlanır. kemalin ona olan hislerinden yinede emin olamayan narinde kemal gibi aşka direnmeye çalışacak. Bir yemin dizisi fragman analiz videomuzun daha sonuna geldik. videomuzu beğenmeyi ve eğer bu güne kadar abone olmadıysanız kanalımıza abone olarak bize muhteşem bir iyilik yapabilirsiniz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma