Ana Sayfa Dizi izle, Yemin 13 Kasım 2019 473 Görüntüleme

Yemin 119. Bölüm Özeti

Yemin Dizi Fragman Analiz Videomuza Hoş Geldiniz. Yemin dizisi Videolarının devam etmesini istiyorsanız kanalımıza abone olarak ve videomuzu beğenerek muhteşem bir katkı sağlayabilirsiniz. Emir Reyhan’ın keşke olanları bilsen keşke anlatabilsem sözü ile ne ifade etmeye çalıştığını sorar reyhan emirin sorusunu cevapsız bırakarak ondan kaçar. Emir reyhanın onu nedensiz terk etmediğini anlar ancak bu nedeni bir türlü öğrenemez. Emir şimdi reyhanın onu sebepsiz terk etmediğini anlamıştır. Ancak nedeni hakkında bir fikri yoktur. Caavidan git gide nigarın sabrını zorlamaya devam ediyor.

Reyhan ve nigarı bir arada azarlayan caavidan nigarı bilmeden reyhanın safına ittiğinin farkında değildir. hikmet beyden özür dileyen nigar cesaret edemediğini söyler. hikmet bey’in eline bir koz daha geçmiştir. Şimdi hikmet bey her şeyi öğrenmiştir. Cemre ve cavidanın reyhan ve emiri nasıl ayırdığını cemrenin ağzından öğrenen hikmet bey nigar için üzülür. Karısı tarafından tekerlekli sandalyeye mahkum edilen hikmet bey her şeyi bilmektedir ancak elinden bir şey gelmemektedir. Oya akıllıca davranarak emiri sakinleştirmiş ve reyhanın ağzından mecburdum sözünü zorda olsa almayı başarmıştır. Kemal’in yanına dönen oya bunu kemal ile paylaşarak yardım ister.

Öte yandan talaz kemal ile narine kurduğu tuzakta başarısız olunca masalın dedesinden azar işitir. Ancak kemalin peşini bırakmaya niyeti olmayan talaz yeni planlar yaparak kemalden intikamını almak ister. Masalın dedesi kemal mahkemeye çıkmadan elinde koz bulundurmak istesede kemalde onun kadar dikkatli davranarak kızının velayetini kaybetmemek için var gücüyle çalışır. Narin üzerinden plan yapılacağını tahmin eden kemal narini takibe alır.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma