Ana Sayfa Yemin 5 Kasım 2019 606 Görüntüleme

Yemin 113. Bölüm Özeti

Yemin Dizisi Birinci analiz Özet Videomuza hoş geldiniz. Yemin dizisi Videolarının devam etmesini istiyorsanız videomuzu beğenerek ve kanalımıza abone olarak Bize muhteşem bir iyilik yapabilirsiniz. Reyhan ve emir Acısını dibine kadar yaşarken fragmanda bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı. Narinin telefon ettiği ve Emir’in toplantı sırasında bu telefona bakıp alel acele odayı terk ettiğine şahit olacağız. Aslında bu en dibe vurmuş ayrılığın çok güzel günlerin de habercisidir, hani derler ya aydınlık karanlığın en yoğun olduğu şafak vaktinden öncedir diye.

İşte Reyhan ile Emir arasında her ne kadar boşanma olmuş olsa da Narin ve Oyanın buldukları deliller Emir ve Reyhanın geleceğini etkileyecek. Narin reyhanın sakladığı sırrı ağzından almak için uğraştıkça reyhan direnmeye devam eder. Narin reyhanın suskunluğunun altında bir sır gizlediğinden emindir. Narin kemal ile konuşur. Hatırlarsanız oya kemal ile konuştuğunda cemrenin boşanma işinde parmağı olduğunu düşündüğünü söylemişti kemal abisine ama kemal abisi ihtimaller üzerinden hareket eden birisi olmadığı için fazla üzerinde durmamıştı. Narinin reyhan ile konuşmalarının ardından reyhanın bir sır gizlediğine emin olunca kemal narin ve oyanın haklı olabileceğini düşünerek araştırma yapabilir.

Bu arada Oya’ya görümcelik çok yakışıyor. Cemreyi kolundan tuttuğu gibi konaktanda gönderir bir gün diye umudumuz var. Sizde cemrenin konaktan gönderilmesini istiyorsanız yorumlarınızı bekliyoruz. Öte yandan Kemal ve narin bir birine yakınlaşmak için reyhan ve emirin ayrılığını kullanmayı ihmal etmeyecekler. Kemal ile narin aynı yatakta uyandığında ikiside kendine inanamadı. Bir birinden tamamen zıt görünen iki kişi aynı zamanda bir birini çok güzel tamamlamayıda ihmal etmiyor. Bu arada Narinin elinde sandıkla kimden kaçtığını ve elindeki sandıkta ne gizli olduğunu merak edenler videomuzu beğensin.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma