reklam
Ana Sayfa Genel 22.10.2019 514 Görüntüleme

Yemin 103. Bölüm Özeti

Reyhan ve Emir Tam bir birine Aşık oldu güzel sahneler izleriz diye beklerken yeniden başa döndük. Cemre Reyhanı Emirden boşanmaya razı etmek için Görüntüleri gösterdi. Şimdi eğer reyhan emire bu olanları anlatırsa cemre inkar ederek reyhanı zor durumda bırakacak. Eğer anlatmaz ve emirden ayrılırsa emir yeniden ne olup bittiğini anlamaya çalışacak. Reyhan ve Emir’in bir birine bu kadar yakınlaştığı ve mutlu olduğu bir zamanda yeniden cemrenin hamlesi ile huzursuz günler geçirecek.

Cavidan Konağa gelerek kendi işini halletti ancak Cemre istediğini alamadığı için talaz ile anlaşarak planı değiştirmiş olabilir. Çünkü cemre Elindeki görüntüler ile hem reyhanı hemde cavidanı zor durumda bırakabilir. Yani Talaz ile iş birliği yapması muhtemeldir. Cavidan bundan sonra hem cemre hemde talaz ile uğraşmak zorunda kalacak.

Cemrenin planından habersiz Reyhan ile mutlu mesut yaşayan emir reyhanın tavırları karşısında yine kafası karışacak. Kemal Leylanın öldüğünü öğrenen masalın durumundan dolayı narini suçlayarak kalbini kırdıktan sonra pişman olacak. Narin kemalin onu sevmediğini düşünecek ve gitme planları yapacak. Narin ve kemal ayrılmasın diyenler videomuzu beğensin.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma