Ana Sayfa Dizi izle 4 Eylül 2019 570 Görüntüleme

Tatlı Bela 93. Bölüm Fragman Özeti

Asta ve Şlok yemek işinde son sürat giderken. Çevreninde duyması ile müşterilerin sayısı ve memnuniyetide artmaktadır. Tam işler yoluna girdi derken zabıtaların gelişiyle işler sarpa sarıyor. Şlok Astanın istediği siparişleri alıp geldiğinde astanın ağladığını ve kamyonun yerinde olmadığını görünce şok olur. Asta ve Şlok’un kamyonunu alan zabıtalar zorluk çıkarır ve kamyonu geri vermezler. Ancak bizim asta yine rahat durmaz ve bir plan yapar kamyonu almak için. Zabıta merkezinin ortasında yalandan hüngür hüngür ağlayan asta herkesin ilgisini çeker. Bu arada şlok ve bay Chowski gazeteci kılığında zabıta merkezine gelince zabıtalar korkudan ne yapacaklarını bilemezler.

Asta ve bay Chowski rollerini oynarken Şlok gülmemek için kendini zor tutuyor. Haberci ile birlikte ropörtaj yapıyormuş gibi yapan asta birde şloku ayyaşın biri diyerek tanıtır. Memurlar astadan kurtulmak için kamyonu vermeye razı olurlar.

Öte yandan Barad şirketin tüm yetkilerini kendinde toplamak için çalışırken işler istediği gibi gitmemektedir. Niranjanın iş ortakları yönetim kurulu toplantısına davet ederler ve niranjanda daveti kabul eder ve yarınki toplantıya katılacağını söyler. bu haber baradı çok rahatsız eder çünkü niranjan ofise gelirse barad’ın yaptığı tüm değişiklikleri görür.

Aspara’nın keyfi yerinde çünkü astadan intikam almıştır. Bay Chowski’nin eşi asparaya yoksa sen mi zabıtaya şikayet ettin dediğinde aspara evet diyerek ağzından kaçırır. Sonunda kamyonunu zabıtaların elinden alan asta ruhsat işinide kıvrak zekası ile hallederek asparanın bütün hevesini kursağında bırakır. bu bölümü izlerken çok eğleneceksiniz. Peki siz Astanın yerinde olsanız böyle bir şey yapmaya cesaret edebilirmiydiniz Yorumlarınızı bekliyoruz.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma