Ana Sayfa Dizi izle 27 Ağustos 2020 147 Görüntüleme

Öğretmen 5. Bölüm Analizi Neler Olacak

Hepinize Merhaba Yep yeni bir video ile yine karşınızdayız. Öğretmen Dizisi 5. Bölüm analiz videomuza hoş geldiniz. Bildiğiniz gibi Öğretmen dizisi 4. bölüm final sahnesinde öğretmen bayılmıştı ve buda izleyicinin kafasında bir sürü soru işareti bırakmıştı. Gelin dilerseniz bu soruların cevabını birlikte arayalım.

Öğretmen dizisinin ilk bölümünü hatırlayarak başlayalım. Tuğrul karakteri ilk kurban olarak karşımıza çıkıyor. ilk Kurban neden önemli çünkü geri kalanlara göz dağı vermek ve inandırmak için çok önemlidir. Demek Öğretmenimiz Kendine bir yandaş bulmuş buda Tuğrul sanırım. Dikkat ederseniz üç aydır bu gün için okulu hazırladığını ve üç ay boyunca her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek bu planı yaptığını söylemişti.

Peki neden Tuğrul Çünkü Tuğrul’un babası bir çembere alındığını oğluna anlatmış ve bu çemberi ancak çemberi kuranların bozacağını söylemişti. Akif öğretmen Tuğrul’un babasını kurtarma sözü vererek Tuğrulu kendi yanına çekmiş olabilir. Şimdi gelelim 5. Bölüme Akif öğretmen bayıldı okulun her tarafında bomba var. Çıkış kapatılmış ancak diğer arkadaşlarının yaşadığını öğrenmişlerdi.

Akif öğretmen bayıldıktan sonra başında bir tek gizem kalır geri kalanlar diğer arkadaşlarını kurtarmak için atölyeye gidebilirler. Ancak atölyede kapı kollarında elektrik var geçtiğimiz bölümlerden anlıyoruz. yani kapının kırılması gerekiyor. Bence Akif öğretmen her şeyi hesapladığına göre hastalığının da hesabını yapmıştır.

Yani daha önce öldürme süsü verdiği kişileri de buna göre seçmiş olabilir. yani bayılır yada ölürse çocukların okuldan çıkabilmeleri içinde gerekli planları yapmış ve kişileri buna göre seçmiştir. yani ilk beş kişi rast gele seçilmemiştir. peki Öğretmen öldü mü derseniz ölemez daha 4. bölümden başrol oyuncusunu hiç bir senarist öldürecek kadar acemice davranmaz. Sizce Çocuklar Okuldan kaçmaya kendilerini kurtarmaya mı çalışacak yoksa her şeyi onlar için yapan akif öğretmeni mi kurtarmaya çalışacaklar yorumlarınızı bekliyoruz. Öğretmen 5. Bölüm ÖzetiYorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma