Ana Sayfa Dizi izle, Güz Masalı 21 Ağustos 2020 180 Görüntüleme

Güz Masalı 7. Bölüm Fragman Özeti

Güz Masalı 7. Bölüm analiz Videomuza Hoş geldiniz. Viraj canviyi kontrol altında tutmak için plan yapmaya devam eder. Canvinin hamile olması bütün aileyi çok mutlu eder. Viraj hamile olan canviye bir sürü yeni kural dayatır. Sanjay canvinin babasını döven adamı takip ederken virajın tuttuğu başka bir adamda sanjayı takip eder ve virajı attığı her adımdan haberdar eder.


Virajdan huylanan dadi kızına daha da yakın olmak ister ve hamilelik döneminde yanında kalacağını söyler. Dadinin evde kalacağını öğrenen viraj bundan rahatsız olur. Canvinin babası ve sia alışverişe çıktıkları sırada çarşıda virajın tuttuğu adam gelir ve sia yı kolundan tutarak fırlatır. dadi etraftan yardım isterken viraj gelir ve adamı döverek karakola götürür.

Bir süre sonra karakola götürdüğü adam ile geri dönen viraj sanjay’ı canvi yi sevmekle suçlar ve polislerden tutuklanmasını ister. Polisler sanjayı tutuklayarak karakola götürürler. Sanjay bu iddiaları kabul etmez. Siayı sevdiğini söyler ancak sia ona inanmaz ve sanjaya tokat atar.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma