reklam
Ana Sayfa Genel 27.03.2020 233 Görüntüleme

Funny Kids Fails

Daha önce hiç oynamamış tüm etkinlik kitaplarını, hediyeleri vb. Kazın ve bunları kullanın!
Evde her zaman battaniye ve sandalyelerle bir çadır inşa etmek için test edilmiş zaman var. Kısa bir süre önce şekerleme için harika.
Yürüyüş ekipmanlarımızı patlatacak ve yeni yürüyüş yollarını deneyeceğiz. Aşırı nüfuslu alanlardan uzak kaldığınız sürece, doğal olarak diğerlerinden güvenli bir mesafede kalacaksınız ve hasta insanlar genellikle yürüyüş yapmazlar!
Gezegenler üzerinde bir çalışma yapın, sonra çocuklara kendi gezegenlerini yaratmalarını sağlayın – ne kadar büyük, evrenin neresinde bulunur, atmosfer koşulları, hayatı sürdürebilir mi, bir gün / yıl ne kadardır, adlandırın, vb. hatta gezegenleri “yakl.” birbirinden uzaklık. Göreli mesafe hakkında bilgi edinmek için bunu izleyin.
Yeni bir uzay aracı tasarlayın, planlar yapın, ardından legolardan veya ev eşyalarından oluşturun. Farklı yerçekimine sahip farklı gezegenlerde gibi davranarak biraz zaman harcayın, sadece bir hafta boyunca sadece eğlenceli alan aktivitelerine harcayabilirsiniz.
Ancak bu alanla sınırlı değildir – bu fikirler hayvanlar, coğrafya, vücut sistemleri, tarihi olaylar / zaman dönemleri vb. İçin işe yarayacaktır. Bunun ötesinde, pipet, yumurta damla koruyucuları, kağıt uçaklar, vb.funny kids fais
PuppetMaster: Bir çizimden doldurulmuş bir hayvana kadar her şeyi canlandırabileceğiniz bir uygulama.
Eğirme poi alıştırması yapın – kızım sadece nasıl döneceğini öğreniyor ve birlikte pratik yapmak eğlenceliydi.
Bulmaca yarışları: bir kağıt torbaya birkaç bulmaca (20+ parça bulmaca) koyun ve sallayın. Parçaları dökün ve her kişiye bir araya getirecekleri bulmaca kutusunu verin. Git! (İşbirliği, parçalar alınıp satılırken sonuçlanma eğilimindedir.)
Dolapları kazın ve bakkalda aldığınız şey için tarifleri anlayın ve “bu kesinlikle ilginç bir şey için kullanılabilir!” Ve sonra yap!Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Camfilmi.Biz.Tr | ZipPerde.Net Hastane Randevu Alma